Powieść “Przemijające echa. Wojownicy. Omen gwiazd. Tom 2” Erin Hunter. Dlaczego warto przeczytać?

Powieść “Przemijające echa. Wojownicy. Omen gwiazd. Tom 2” Erin Hunter. Dlaczego warto przeczytać?

Na rynek trafiła właśnie najnowsza powieść Erin Hunter pt. “Przemijające echa. Wojownicy. Omen gwiazd. Tom 2” (https://www.taniaksiazka.pl/przemijajace-echa-wojownicy-omen-gwiazd-tom-2-erin-hunter-p-1527842.html), którą każdy fan fantastki powinien przeczytać, ponieważ jest to tom ze wszech miar wyjątkowy i wciągający.

Na czym opiera się ta historia?

Dopóki Ognista Gwiazda w końcu nie pozna mocy trzech kotów oklaskujących w tym momencie. Długo czekaliśmy, aż dowie się prawdy, ale stało się to znacznie wcześniej, niż mogliśmy sądzić. Dzięki temu nie doszło do większych zmian, ale między ogniem a tymi trzema kotami doszło tylko do kilku rozmów i wszystko się skończyło.

Jakie spotkamy tutaj czarne charaktery?

Klan cienia jako klan cienia zawsze cierpiał z powodu swojego istnienia. Klan gwiezdny również często sprawia kłopoty, ale miło jest zobaczyć kota, który zmarł już ponad kilka tomów temu. Czy mogą zrobić coś innego niż stworzyć zamieszanie i kłamstwa? Najprawdopodobniej nie. Za ich sprawą kot został poważnie ranny przez piorun. Dla czytelników to ogromny plus, ponieważ może to być coś innego i interesującego. Czy stracimy radość życia w bezradności, czy nie? Każdy kot jak zawsze robi najciekawszą rzecz, przez co intryga “Przemijające echa. Wojownicy. Omen gwiazd. Tom 2” jest najciekawsza.

Jak książka prezentuje się od strony wizualnej?

Bluszcz na okładce jest wspaniały. To jedna z najlepszych okładek na świecie. Erin Hunter i jej seria kotów powróciły i wyglądają one naprawdę zachwycająco. Dotyczy to także wszystkich tomów z tej serii, dlatego nadal warto te książki polecić (nie tylko najnowsze).

Komu spodoba się ta książka?

Wojownicy to pewna z takich serii, a także należy ją za oryginalność docenić. Wszystko to może przyciągnąć młode pokolenia czytelników. Wiadomo, że przygody fantastycznych kotów będą się podobać coraz bardziej, szczególnie dzieciom. Wiele dzieci z niecierpliwością czekało na wydanie tej pracy, ponieważ dzieci bardzo kochają koty, więc nie możemy przespać tej lektury. Chociaż jest dość gruba, można ją szybko przeczytać. Proste i jasne słowa, łatwe do odczytania. Erin Hunter znakomicie przedstawia losy wojowników kotów. Poza tym okładka książki bardzo lubi Koci pysk, który wydaje się zwiastować, że coś musi się wydarzyć. Jest ona polecana dla osób lubiących fantazję.

Jaki jest styl?

Powieść została napisana łatwo i przyjemnie, bez dziecinności i frazesów. Fabuła tutaj jest naprawdę wypracowana, istnieje bez liku wątków i postaci, ale wszystko, co konieczne.