Dlaczego warto przeczytać powieść “Przemijające echa. Wojownicy. Omen gwiazd. Tom 2” Erin Hunter?

Dlaczego warto przeczytać powieść “Przemijające echa. Wojownicy. Omen gwiazd. Tom 2” Erin Hunter?

Erin Hunter napisała powieść zatytułowana “Przemijające echa. Wojownicy. Omen gwiazd. Tom 2” i jest ona wyjątkowa na rynku fantastyki. O czym jest nowy tom? Ognista Gwiazda w końcu poznaje moc trzech kotów. Czekaliśmy od dłuższego czasu, kiedy pozna prawdę, ale stało się to znacznie wcześniej, niż się spodziewaliśmy. Dzięki temu niewiele się zmieniło, ale skończyło się zaledwie kilkoma rozmowami między Ogniem a całą trójką.

Krótki zarys fabuły i główni bohaterowie

Klany cienia są zawsze nękane przez ich istnienie. Czy mogą zrobić coś innego niż wprowadzać zamieszanie i kłamstwa? Prawdopodobnie nie. Jeden z kotów Pioruna został poważnie ranny. Dla nas to plus, bo możemy zrobić coś innego i ciekawego. Zastanawiam się, jak to się rozwinie. Tracisz radość życia w poczuciu bezradności, czy nie? Sójcze Pióro jak zwykle robi najciekawsze rzeczy. Jego fabuła jest najciekawsza.

Odniesienia do poprzednich tomów serii

Podobnie jak Klan Gwiezdny, często jest to denerwujące, ale miło jest zobaczyć kota, który zmarł kilka tomów temu. Można odnieść wrażenie, że wygląda jak kot z najbardziej cętkowanym liściem. Nie zdarzyło się jeszcze, że Klan Ognia nie jest wystarczająco silny, by nękać inny Klan. Było kilka rzeczy w przeszłości, ale za każdym razem jest szok, że tylko jeden rozdział nagle zmienia wszystko.

Z jakich powodów warto przeczytać tę książkę?

Erin Hunter i jej seria kotów powracają. W szczególności chcemy znaleźć coś, z czego nasze dziecko będzie zadowolone. “Przemijające echa. Wojownicy. Omen gwiazd. Tom 2” to także książka w domowej bibliotece mojej córki. Patrząc na jej reakcję, wydaje się być bardzo szczęśliwa, że kotka wróciła do jej życia.

Cała seria

Tom ten to jedna z takich serii, którą należy ją docenić. To dlatego, że może przyciągnąć młodych czytelników. Wiele osób odnajduje miłość do przygód fantastycznych kotów. Dlatego cieszmy się, że taka książka Erin Hunter pojawiła się na rynku. Wszyscy kochamy koty, więc nie możemy przegapić tej lektury. Mimo sporej grubości główny zarysowany wątek jest czytelny. Proste i łatwe do zrozumienia słowa, które są łatwe dla czytelnika. Erin Hunter znakomicie przedstawia losy kocich wojowników. Podoba się też okładka tej książki, która ma twarz kota, która wygląda, jakby zapowiadała, że coś się wydarzy. Polecany jest dla lubiących fantazję. Ta powieść była lekka i przyjemna w pisaniu, bez dziecinności i nieświeżości.